Sen Jorj’ta Bir GünServiks Kanseri – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Adli KARAMANSen Jorj’ta Bir GünNöral Terapi – Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Salih ŞENTÜRKKalp Krizi Nedir? – Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ahmet GÜLEREklem Kireçlenmesi – Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Salih ŞENTÜRKChia Tohumu Zayıflatır mı? – Diyetisyen Şeyma Neriman BİLMENProbiyotikler ve Prebiyotikler – Diyetisyen Şeyma Neriman BİLMENEforlu EKG Testi – Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ahmet GÜLEREndoskopi – Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal KaleliSaint Benoît Lisesi ve Avusturya Hastanesi Bilim Projesi İşbirliğiKanaltürk Ana Haber Karın AğrısıKanaltürk Ana Haber Süper EnfeksiyonKanal 24 Moderator Miğde AğrılarıFlash Tv Ana Haber Neden Asabiyiz?Ağzınızdaki Değişiklikler Hastalık Habercisi OlabilirKanal Türk Ana Haber Crohn Hastalığı

Kanal 24 Moderator Miğde Ağrıları

Hangi ortamlar mide hastalıklarına davetiye çıkarıyor? Stresli iş hayatı mide ağrılarına davet çıkarıyor. Ne tür gıdalarla beslenmek gerekiyor?Mide kanseri riskini arttıran faktörler nelerdir?

Flash Tv Ana Haber Neden Asabiyiz?

Asabiyet klinik bir vakadır ve tedavi edilmelidir. Asabiyetin nedenleri, uykusuzluk, kahvaltısız öğün atlayarak güne başlamak, stres hormonlarının salgılanması ve kadın hastalarda troid hastalıklarıdır.

Kanal Türk Ana Haber Crohn Hastalığı

Bağırsak iltihabı olarak bilinir ve belirtileri arasında ağızda çıkan aftlar, eklem ağrıları ve diz altında ağrılı şişlikler olabilir. Hastalık tedavi edilmediğinde ölüme sebebiyet verebilir. İnce ve kalın bağırsakta oluşur, daha çok genç ve orta yaşlarda görülebilir.