fbpx Skip to content

Dr. Salih ŞENTÜRK

Uzmanlığı: Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Doktorun Yazıları

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Diller


 • Türkçe, İngilizce, İspanyolca

  Eğitim

  • 2003-2008 - Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık
  • 2002 - Trakya Üniversitesi - Tıp Fakültesi

  Mesleki Deneyim

  • 2014- Halen - Özel Sen Jorj Avusturya Hastanesi - Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
  • 2009 - 2014 - Osmaniye Devlet Hastanesi - Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
  • 2003 - 2008 - Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi

  Uzmanlık Alanı ve Yaptığı Uygulamalar

  • Kas ve İskelet Sistemi Hastalıkları
  • Eklem ve Protez Cerrahisi
  • Ortopedik Travmatoloji

  Sertifikalar

  • •Saygi B, Yildirim Y, Senturk S, Sezgin Ramadan S, Gundes H. Accessory lateral discoid meniscus. Knee Surg Sports Traumatol Arthrosc. 2006 May 19. (IM)
  • •Alıcı T, Şahin M, Şentürk S, Gündeş H. Humerus cisim kırıklarının tedavisinde uygulanan cerrahi tespit yöntemi ile oluşan komplikasyonların ilişkisinin incelenmesi. 12. Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi, Antalya, 2010(IM)
  • •Şahin M, Alıcı T, Şentürk S, Gündeş H. Volar kilitli plak ile tedavi edilen distal radyus kırıklarında ameliyat öncesi ve sonrası radyolojik değerlendirme sonuçlarının karşılaştırılması. 12. Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi, Antalya, 2010 Midi, A., Peker, Ö., Alıcı, T., Şentürk, S., Gündeş, H.: Dejeneratif eklem hastalığına bağlı granülomatöz tenosinovitis; olgu sunumu. 18.Ulusal Patoloji Kongresi, Kongre Kitabı S: 131, Antalya, 2008.
  • •Şentürk, S., Alıcı, T., Gündeş, H.: Diz eklemi artroskopisi sonrası fatal pulmoner emboli. Olgu sunumu. 8. Türkiye Spor Yaralanmaları ve Diz Cerrahisi Kongresi, Kongre Kitabı S: 113. Kuşadası, 2006 Şentürk, S, Gündeş, H. El enfeksiyonları. Deri, Yumuşak Doku ve Kemik Enfeksiyonları. Ed: S. Gündeş. Bilimsel Tıp Yayınevi 347-57, 2008. ISBN: 978-975-6058-33-6. (Kitap Bölümü)
  Dr. Salih ŞENTÜRK SORULARINIZI YANITLIYOR
  Abone ol
  Bildir

  47 Yorum
  En eski
  En yeni
  Satır İçi Geri Bildirimler
  Tüm yorumları görüntüleyin
  G*****
  2 yıl önce

  Merhaba, sag omzumda ve ust kolda yaklasik 1 aydir ciddi bir agri oluyor, bazi hareketleri yaparken. Hareket kaybi ve hafif de olsa guc kaybi olustu. Kolumu geriye pek goturemiyorum ayrica tam yukari da kaldıramıyorum. Sebebi ne olabilir ve ne yapmaliyim, yanitlarsaniz cok sevinirim. İyi aksamlar, kolayliklar dilerim.

  Son Düzenleme 2 yıl önce by G*****
  G*****
  Yanıtla  admin
  2 yıl önce

  Çok teşekkür ederim, elimde tetkiklerim var, en kısa sürede geleceğim.

  M***** K****
  2 yıl önce

  Hocam iyi akşamlar Osmaniye de görev yaptıgınız yıllarda beni ameliyat etmiştiniz köprücük kemiği ne platin atmıştınız hastanenizde muayene olmak istiyorum randevu almadan gelebilir iyim

  C**** C** A****
  2 yıl önce

  Salih Bey merhaba, isminizi arkadaşım Doktor Hatıra Topaklı’dan aldım. Bileğimde bir ganglion kist var. Egzersiz yaparak iki kere geçirmeyi başardım ancak üçüncü kez geri döndü. Ve bir daha da egzersiz yapmadım, sürekli yapmaktan sıkıldım doğrusunu isterseniz. Uygun görürseniz kisti sizin almanızı istiyorum. Ama maliyetini de merak ediyorum. Bilgi verirseniz çok… Read more »

  N**** D* P****
  2 yıl önce

  Hello doctor, I’m Nunzia, i have my malleol broken and I have a chirurgy yesterday. We can’t find the antibiotik that you prescribed me (Stafine 500 mg), but at home I have Flagyl 500. Can I use Flagyl instead of Stafine ? Thank you very mutch !

  S*** Ö***
  2 yıl önce

  Doktor bey merhaba ,pilotum ve mesleki deformasyon sebebiyle iki kolumda da tenisçi dirseği sıkıntısı yasıyorum..bunun için size randevu almam uygunmudur yoksa baska bir bölüm mü ilgilenir.

  C****** K******
  2 yıl önce

  Merhaba hocam. Sağ kalçamda hafif bir ağrı mevcut. Zaman zaman sağ ayağıma vurmakta acısı. Kontrol için sizden mi randevu almalıyım. İyi akşamlar.

  o******* y*****
  2 yıl önce

  değerli hocam
  sol diz kapağımda sıkıntı var.düz yolda yürüken harhangi bir agrim yok ama yokuş ve merdiven inberken çıkarken dizimin sağüst bölgesi inanılmaz agrı yapıyor.karıncalanma sankı boyle içini oyuyorlar.sonra ayağımı kaldırıken bükerken sıkıntı zorla yapıyorum..şimdiden vereceğiniz kıyetli bilgiler için teşekkür ederim

  R******** N*******
  2 yıl önce

  Merhaba hocam, ben bugün geldim freiberg hastalığı ameliyatı için, ameliyata gerek yok dediniz ama sormayı unuttum. Ameliyat olmak istersem siz mi yapacaksınız ve ücretini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler

  T******
  2 yıl önce

  Merhabalar hocam 15 yaşındaki oğlum için skolyoz başlangıcı ve x bacak durumu mevcut. Bununla ilgili tedavi alabiliyor muyuz hastanenizde , bilgilendirir misiniz ?

  Ö**** D*****
  2 yıl önce

  Merhabalar, Kasım ayında size gelmiştik oğlumun ayağındaki şişlik için röntgen çekip selülit teşhisi koymuştunuz. Karışım ilaç ve antibiyotik vermiştiniz. Ayaklardaki şişlik inmedi geçer diye bekledik. Ancan son 15 gündür ağrı da baş göstermeye başladı. Renk değişikliği de oluştu. Sizden tedavi ile ilgili yardım rica ediyorum.

  E******* K******
  2 yıl önce

  Merhaba, skolyoz teshis ve tedavisi hizmetiniz bulunuyor mu? Tesekkurler, iyi calismalar

  H*****
  2 yıl önce

  İyi günler
  Çocuk ortapedisi ilgi alanınızdamı?

  h***** d***
  2 yıl önce

  merahaba doktor bey kızım 9 yaşında ayak bileğinde burkulma sonucu ağırması nedeniyle acile götürdük ilk rontgen raporunda¨¨¨TİBİA DİSTAL EPİFİZİNDE LATERALDE FRAKTÜR HATTI MEVCUTTUR¨¨¨¨ yazısı vardı 15 gün sonra kontrole gittik tekrar röntgen çekidi ..ve bir 15 gün sonra alçısını açtılar bize ayakta kısalma ihtimali olabilir zamanla söylendi … sizin görüşünüz… Read more »

  H******* F******
  1 yıl önce

  Salih bey merhaba; Birkaç ay önce “yürüyünce sağ kalçam ağrıyor “ şikayeti ile size geldim. Röntgen çektirdiniz.” Önemli birşey gözükmüyor” dediniz.Barca, cataflam, elfenor jel verdiniz. Fakat iyileşme olmadı. Sonra başka doktora gittim, MR çekildim,yine önemli birşey gözükmediği söylendi. cabral, celebrex, Dex forte ilaçlarını verdiler. Yine iyileşme olmadı. Özellikle yokuş ve… Read more »

  B***** B*****
  1 yıl önce

  Hocam merhaba iyi çalışmalar, daha önce de size bir kaç defa gelmiştim muayeneye dün top oynarken bileğimi burktum sandım ve acile gittiğimde ayak bileğimde çatlak olduğunu söylediler bende size ulaşmak istedim, şuanda evdeyim dinleniyorum buz tedavisi ve atel takılı ayak bileğimde röntgen görüntüleri var incelemek ister misiniz?

  O*****
  11 ay önce

  Hocam merhabalar. Çok önemli bir konuda yardımınıza muhtacım o yüzden iletişime geçmek istedim izninizle. Hocam 2009’da kolumdan ameliyat olmuşum ve ameliyat sonrası tanı olarak”OPERE SOL HUMERUS MEDİAL KONDİL FRAKTÜRÜ” diye bir tanı konulmuş. Polis okulundayım şu an ve polis sağlık yönetmeliğinde “Çıkarılmaları durumunda eşkal belirleyici olmayan, eklem hareket ve fonksiyonlarını… Read more »

  O*****
  Yanıtla  admin
  11 ay önce

  Hocam cevabınız için çok çok teşekkür ederim. Son bir soru daha sormak istiyorum izninizle. Şu an ilk olarak ameliyat sonrası tanıyı yazıyorum hocam”OPERE SOL HUMERUS MEDİAL KONDİL FRAKTÜRÜ” ameliyat notu ise şöyle hocam”medial kondil üzerinden açılan yaklaşık 3 cmlik insizyonla fragmana ulaşıldı. 2 adet K teli ile tespit sağlandı. Kontrol… Read more »

  M*** k*****
  8 ay önce

  Merhaba hocam trafik kazasi nedeniyle sağ el bileğinde kırık oluştu 19 gündür alçıda bugün kontrol için tekrar röntgen çekildi doktorum henüz bir kaynama oluşmadığını söyledi bu normalmi ne zamana kadar bir kaynama olur yaş 49 neler önerirsiniz daha hızlı iyileşme için tekrar 10 gün sonra gidecem kontrole gerçekten çok Zor… Read more »

  A****** Ş****
  6 ay önce

  HOCAM BİR SORUM OLACAK VE YANINIZA GELEMEK İSTİYORM SOL ELİMDE SOL İKİNCİ PARMAĞIMDA 3 AYDIR ELİMİ AÇTĞIMDA VE YUMRUĞUMU KAPATTIĞIMDA ŞİDDETLİ BİR AĞRI OLUŞUYOR SABAHLARI BU AĞRI ÇOK ŞİDDETLENİYOR BUBUN YANINDA AVUCUMU KAPATIP AÇTIĞIMDA SOL EL SOLDAN İKİNCİ PARMAĞIM TUTULUYOR VE ZORLAYARAK ACI VEREREK AÇILIYOR İLGİLENEN BÖLÜM SİZİN BÖLÜMMÜ MUAYENE… Read more »

  M****
  4 ay önce

  Good morning doctor! I don’t know if you remember me…I’m Maurizio the Italian guy 43yo with arthrosis and inflammation of the arm. I lost the paper where you wrote to medicine! Can you write me the medicines names again and for how long I need to take them? For now… Read more »

  C*** sa**** h****
  3 ay önce

  Merhaba doktor bey. 3 yil kadar once Sag ayak orta parmak tirnaginin yarisina kadar kahverengi bir yara oluşmuştu. Gitgide kuçuldu. Kenarda ince bir cizgi gibi kaldı. Simdi arada agri yapiyor. Tehlike arzeder mi.
  Tirnagin ve icindekinin alinmasi cozum olur mu.
  yoksa tedavi tavsiye edilmez mi
  Simdiden tesekkur ederim

  ö******
  2 ay önce

  Ankilozon spondolit hastaları ortopedi de muayene olabilir mi yoksa romatolojiye mi gitmem gerekir

  B***** y***
  1 ay önce

  Doktor Salih Bey’in uzun zamandır hastasıyım. Bütün hastalıklarımın ilk teşhisini kendisi koymuştur.Kendisini anlatacak bir kelime henüz yok. Bildiğim tek birşey var kendisi gibi doktorları bulmak çok zor. Dizlerimdeki sıvı kaybından,karpal tunelimden çok çektim. Ama artık kendisini bulduğum için bütün hayatimi konforlu bir şekilde geçirebiliyor um. Hastalarına verdiği güven,ilgi,sevgi için kendisine… Read more »

  Kişisel verilerin elde edilmesi ve işlenmesi ile ilgili bilgilendirme

  Özel Sen Jorj Avusturya Hastanesi “HASTANE olarak anılacaktır” tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

  1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

  Kişisel verileriniz HASTANE tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve HASTANE’nin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, HASTANE  tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

  • Kimlik bilgileriniz: Adınız, soyadınız, T.C. Kimlik numaranız, pasaport numaranız veya geçici TC Kimlik numaranız, doğum yeri ve tarihiniz, medeni haliniz, cinsiyetiniz, sigorta veya hasta protokol numaranız ve sizi tanımlayabileceğimiz diğer kimlik verileriniz.
  • İletişim Bilgileriniz: Adresiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz ve sair iletişim verileriniz, müşteri temsilcileri ya da hasta hizmetleri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan sesli görüşme kayıtlarınız ile elektronik posta, mektup veya sair vasıtalar aracılığı ile tarafımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen kişisel verileriniz.
  • Muhasebesel Bilgileriniz: Banka hesap numaranız, IBAN numaranız, kredi kartı bilginiz, faturalama bilgileriniz gibi finansal verileriniz.
  • Sağlık hizmetlerinin finansmanı ve planlaması amacıyla özel sağlık sigortasına ilişkin verileriniz ve Sosyal Güvenlik Kurumu verileriniz.
  • Hastane veya tıp merkezlerimizi ziyaret etmeniz halinde güvenlik ve denetim amaçlı tutulmakta olan kamera kayıtları görüntüleriniz.
  • Otoparkı kullanmanız halinde araç plaka veriniz.
  • Sağlık Bilgileriniz: Laboratuvar sonuçlarınız, test sonuçlarınız, muayene verileriniz, randevu bilgileriniz, check-up bilgileriniz, reçete bilgileriniz dâhil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi sırasında veya bunların bir sonucu olarak elde edilen her türlü sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel verileriniz.
  • www.sjh.com.tr sitesine veya www.sjh.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresine gönderdiğiniz veya girdiğiniz sağlık verileriniz ve sair kişisel verileriniz.
  • Özel Sen Jorj Avusturya Hastanesine herhangi birine iş başvurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dâhil sair kişisel verileriniz ile HASTANE çalışanı ya da ilişkili çalışan olmanız halinde hizmet akdiniz ve işe yatkınlığınız ile ilgili her türlü kişisel verileriniz.

  HASTANE tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

  • Kimliğinizi teyit etme,
  • Kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi.
  • İlgili mevzuat uyarınca Sağlık Bakanlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile talep edilen bilgilerin paylaşılması.
  • Hastane ve Tıp Merkezlerimizin iç işleyişi ile günlük operasyonların planlanması ve yönetilmesi.
  • Hastane Yönetimi, Hasta Hakları, Hasta Deneyimi bölümleri tarafından hasta memnuniyetinin ölçülmesi, arttırılması ve araştırılması.
  • İlaç temini.
  • Randevu almanız halinde randevu hakkında sizi haberdar edebilme.
  • Risk yönetimi ve kalite geliştirme aktivitelerinin yerine getirilmesi.
  • Sağlık hizmetlerini geliştirme amacıyla analiz yapma.
  • Hasta Hizmetleri, Mali İşler, Pazarlama bölümleri tarafından sağlık hizmetlerinizin finansmanı, tetkik, teşhis ve tedavi giderlerinizin karşılanması, müstehaklık sorgusu kapsamında özel sigorta şirketler ile talep edilen bilgilerin paylaşılması.
  • Araştırma yapılması.
  • Yasal ve düzenleyici gereksinimlerin yerine getirilmesi.
  • Sağlık hizmetlerinin finansmanı kapsamında özel sigorta şirketler ile talep edilen bilgileri paylaşma.
  • Kalite, Hasta Deneyimi, Bilgi Sistemleri bölümleri tarafından risk yönetimi ve kalite geliştirme aktivitelerinin yerine getirilmesi.
  • Hasta Hizmetleri, Mali İşler, Pazarlama bölümleri tarafından hizmetlerimiz karşılığında faturalandırma yapılması ve anlaşmalı olan kurumlarla ilişkinizin teyit edilmesi.
  • Pazarlama, Medya ve İletişim, Çağrı Merkezi bölümleri tarafından kampanyalara katılım ve kampanya bilgisi verilmesi, Web ve mobil kanallarda özel içeriklerin, somut ve soyut faydaların tasarlanması ve iletilebilmesi.

  İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Özel Sen Jorj Avusturya Hastanesine ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

  1. Kişisel Verilerin Aktarılması

  Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla HASTANE tarafından Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

  1. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

  Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve HASTANE’ nin faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda HASTANE’nin akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu,
  • 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu,
  • 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname,
  • Özel Hastaneler Yönetmeliği,
  • Kişisel Sağlık Verilerinin İşlenmesi ve Mahremiyetinin Korunması Yönetmeliği,
  • Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuat hükümleridir.

  Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

  1. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

  Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

  • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • Kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel sağlık verilerine erişim ve bu verileri isteme,
  • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
  • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme hakkını haizsiniz.

  Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

  1. Veri Güvenliği

  HASTANE kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

  1. Şikayet ve İletişim

  Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, www.sjh.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

  • (i) Sen Jorj Avusturya Hastanesi Bereketzade mah. Bereketzade Medresesi sok. No:7 Beyoğlu/İSTANBUL, Türkiye adresine kargo ile ıslak imzanızı taşıyan bir dilekçe ile “Yönetim Kurumsal Sekretarya” departmanı dikkatine Zarfına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” yazılarak gönderebilirsiniz,
  • (ii) Noter kanalıyla gönderebilir,
  • (iii) avusturya.senjorjhastanesi@hs03.kep.tr adresine güvenli elektronik ya da mobil imzalı olarak, kayıtlı elektronik posta adresi veya sistemimizde kayıtlı elektronik e-posta adresiniz aracılığıyla ve/veya
  • (iv) HASTANE’ye hitaben yazdığınız “word veya pdf.” formatındaki bir dosyayı güvenli e-imza ile imzalayarak kvkk@sjh.com.tr e-posta’nın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgi Talebi” yazarak iletebilirsiniz.

  Kanun kapsamındaki taleplerinizi, www.sjh.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Call Now Button